ПРАВИЛА ЗДО

Правила роботи ЗДО №64 «ПРОЛІСОК» на період  карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

1. Виключно батьки (законні представники) приводять і забирають дитину до/ із закладу.
  2. Батьки міряють дітям температуру вдома перед виходом до закладу. У разі виявлення підвищеної температури залишають дитину вдома та звертаються до лікаря.
  3. Батьки, або законні представники дитини проводять дитину до групового майданчика до контрольної лінії, передають дитину вихователю, який здійснює початковий температурний скринінг та записує результати у журналі. Уразі виявлення підвищеної температури та ознак респіраторних захворювань дитина до закладу не приймається. Перебування батькам (законним представникам) на території закладу дозволяється лише у захисній масці, так щоб були прикриті ніс та рот. За несприятливих погодних умов приймання та/або передача дітей відбувається в приймальних осередках закладу.
  4. Діти приймаються до закладу вранці ВИКЛЮЧНО У ЧАС, який відведений для цього у режимі роботи групи, яку відвідує дитина.

ВХІД ДО БУДІВЛІ ЗАКЛАДУ БАТЬКАМ ТА СТОРОННІМ ОСОБАМ СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

1. Всі питання обговорюються у телефонному режимі, через спілкування у соціальних месенджерах. Батьківські збори проводяться в дистанційному форматі.
  2.  Забороняється знаходитись в середині будівлі закладу без змінного взуття. Забороняється приносити домашні іграшки до дитячого садка.
  3.  Вразі виявлення ознак гострої респіратурної хвороби та /або температури тіла понад 37,2 0С, за відсутності батьків , діти ізолюються в спеціально відведеному приміщенні закладу. Вихователь інформує батьків( законних представників). Приймається узгоджене рішення щодо подальшої допомоги дитині.
  4. Усі працівники закладу використовують засоби індивідуального захисту в процесі взаємодії поміж собою. Рукавички можна використовувати під час допомоги в особистій гігієні дітей, приготування їжі, утилізації відходів, роботи з деззасобами.
  5. На вході до будівлі закладу організовується місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Використання антисептиків відбувається виключно під контролем вихователя. Самостійний доступ дітей до спиртових антисептиків  забороняється.

Також облаштовується місце для заміни масок для співробітників. На вході дорослий замінює маску на нову, а використану утилізує до спеціального контейнеру.

1. Вихователь впродовж дня  в ігровій формі навчає дітей заходам безпеки, закріплює культурно-гігієнічні навички . Під час миття рук використовуються рідке мило та рушники. Використані паперові рушники викидають у спецконтейнер для   утилізації.
  2. На період карантину під час  харчування мінімізується кількість дітей, які харчуються одночасно за одним столом.
  3.  Вся освітня робота в період карантинних обмежень здійснюється відповідно до освітньої програми та плану роботу закладу на навчальний рік та літній оздоровчий період. Педагоги обирають ті види діяльності, що сприятимуть дотриманню рекомендованої відстані між дітьми та перебуванню на відкритому повітрі, обмежуючи безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом.
  4.  Ранкові гімнастики та фізкультурні заняття проводяться на групових майданчиках у разі сприятливих погодних умов і в групових приміщеннях  у разі негоди без додаткових атрибутів та обладнання.
  5.  Миття та дезінфекція іграшок відбувається згідно з  інструкції з миття та обробки іграшок та ігрового обладнання на майданчиках в ЗДО №64 «ПРОЛІСОК»
  6. Дезінфекція поверхонь відбувається протягом дня помічником вихователя. М’яконабивні іграшки для використання забороняються.
  7.  Помічниками вихователів постійно проводиться вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів та провітрювання приміщень за графіком.
  8.  Всі працівники закладу несуть персональну відповідальність за достовірність даних про стан здоров’я.