ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється  керівником (відповідно до списків, сформованих базою даних та поданих реєстратором) упродовж періоду комплектації груп (серпень-вересень) поточного року у відповідний дошкільний навчальний заклад.

У випадку недоукомплектування груп керівник ЗДО здійснює прийом дітей упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих базою даних та поданих реєстратором) у термін 30 календарних днів від дати подання інформації про вільні місця в ЗДО держателю Реєстру.

Заявник самостійно стежить за черговістю та статусом своєї заявки в Реєстрі. При зміні статусу автоматично на електронну адресу заявника буде відправлене електронне повідомлення з оповіщенням про його зміну.

У разі встановлення статусу «Є можливість зарахування в ЗДО» заявник зобов’язується протягом 30 календарних днів подати керівнику ЗДО усі необхідні документи для зарахування, передбачені п.6 Положення Про дошкільний навчальний заклад від 12.03.2003 року №305 (зі змінами) https://kramdnz64.klasna.com/uk/site/poryadok-reestratsiyi-v-d.html

Прийом дітей до  інклюзивної групи здійснюється  при наявності висновку інклюзивно-ресурсного центру( обов'язково); висновку психолого-медико-педагогічної консультації, направлення управління освіти Краматорської міської ради та за умови заяви батьків( законних представників)

Завідувач дошкільного навчального закладу проводить прийом документів для зарахування дитини у дошкільний навчальний заклад лише відповідно до списків, поданими реєстратором, та при наявності реєстраційної картки, яка буде зберігатися в особовій справі дитини в ЗДО.

Прийом документів заявників пільгових категорій До пакету документів зазначе заявник пільгової категорії додає відповідний документ, що свідчить про наявність пільг.
 До пільгових категорій належать:

• діти багатодітних сімей, де 2 чи більше дітей дошкільного віку;
  • діти батьків-інвалідів І групи; діти військовослужбовців;
  • діти одиноких батьків (вдів, вдівців);
  • діти учасників ліквідації катастрофи на Чорнобильській АЕС;
  • діти, які перебувають під опікою (піклуванням);
  • діти-інваліди, які не мають протипоказань перебування в ЗДО;
  • діти педагогічних працівників ЗДО та ЗНЗ.

Керівник ЗДО вносить в реєстр номер та дату наказу про зарахування дитини, відповідно статус заявки автоматично змінюється на «Зараховано» і відбувається зняття з черги.